Cor unum et amina unaNějaké scény... :)

13. července 2010 v 10:37 | Lenka |  D.Gray-man
Ano, opět já :D Ano, zase nečekaně s DGM :D Ano, opravdu sem hodlám zase naházet videa... Když já si nemůžu pomoct...xD Dejme tomu, že se to vezme podle abecedy...xD Minule DN, teď DGM, další bude... Ehm nechce se mi nad tím přemýšlet...xD:D:D Ale k věci :D

ImageStrike!


Nečekaně začínám Lavim a jeho Strike! Aneb, když se někdo otočí víceméně za každou sukní...xD :D Allen a poker

Aneb když se projeví vliv generála Crosse :D

 Is the Asia Branch really okay?
Aneb když je pár lidí ve správný čas na správném místě...xD:D


Večeřeee!
Aneb jak přivolat Allena... a nejen Allena :D Moyashi, BaKanda a baka Usagi :D Hih..xD:D
Následuje setkání Allena a Timcanpy, klasická hádka mezi Allenem a Kandou a potom výkvět inteligence...xD :D Když někam jdu, koukám se pod nohy, Allene:D A další zjištění :D Cross a Lenalee jsou spolu...xD :D A známe Crosse, že? :D (Jestli ne, chce to napravit...xD:D)

Shineeee!
Ne, tohle jsem si nemohla odpustit...xD
K: Shinee!
A: K-Kanda?
K: Moyashi?
a tak dále, a tak dále :D:D:D

Miranda, Miranda...
I děti umí být zákeřné... A někdy pořádně :)

Údajné rande Lenalee
Aneb pokud máte bratra staršího šíleného vědátora... Dávejte si pozor... Na Komuriny především :D Mimochodem, nebylo to rande... Vybírala Komuiovi kravatu, tuším :D Ale budu si stěžovat... Není to s normálním zvukem... Nebo neumím hledat :D (O co, že je to to druhý?:D)

Ok, už končím :D Ale pravděpodobně opravdu neumím hledat, protože polovičku z toho, co bych ráda jsem nenašla... Takže tohle je tak nějak z toho, co tam bylo...xD :D Nevadí :D Stejně je toho tady dost a kde nic tu nic :D Aneb když moje mozkové buňky řádí :D (Nebo spíš to, co z nich zbylo :D)
P.S.: Tohle sem musím propašovat... :D Ani nevím proč, ale...xD Bwahahaaa... Jen tak mimocodem, pravděpodobně vám to bude dávat smysl, ale to je vedlejší :)

Lavi, copak neslyšíš můj hlas?
Aneb, když Lavi zbookmanovatí... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ria Kon Ria Kon | Web | 29. srpna 2010 v 0:07 | Reagovat

gomen gomen !!
ježiš já tu tak dlouho nebyla (abych si dala facku :D) ... teda já dlouho nebyla ani na svym *angel smile* ... ale musim přiznat že mě právě takováhle porce výtemu chyběla :D:D ... sakra už se nemůžu dočkat až se mi DGM stáhne ... upa super anime !! (kámoška o něm furt básní tak mám přehled :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama